Yhteystiedot

 

Asiakaspalvelu

puh. (09) 52 561
faksi (09) 412 7053
arkisin klo 8 -16
asiakaspalvelu@medix.fi

Osoite

Kivihaantie 7
00310 Helsinki

Palveluajat

arkisin klo 8 -16
lauantaisin klo 9 -14

Näytelähetykset osoitteella

Yhtyneet Medix Laboratoriot Oy
Näytteiden vastaanotto
Kivihaantie 7
00310 Helsinki

Yhteyshenkilöt

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@medix.fi

Yhteydenotto

Asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@medix.fi
Markkinointi
markkinointi@medix.fi
Tietohallinto
tietohallinto@medix.fi

Myynti

Anne Knaapila
Asiakasyhteyspäällikkö
050 409 0864

 

Johtoryhmä

Jenni Pitkänen
Henkilöstöjohtaja
050 430 3181
Sakari Jokiranta
Lääketieteellinen johtaja
050 547 1184
Ville Salmi
Kaupallinen johtaja
050 560 8675
ville.salmi@synlab.fi
Kim Lang
Talouspäällikkö
0400 800 435
Harri Heino
Tietohallintojohtaja
050 465 4610
Aarne Aktan
Toimitusjohtaja
040 342 4440
aarne.aktan@synlab.fi
Timo Saksela
Operatiivinen johtaja
040 081 1996
timo.saksela@synlab.fi
Laura Saarinen
Markkinointipäällikkö
040 758 8977
laura.saarinen@synlab.fi

Laskutus

Verkkolaskut
Operaattori / välittäjä: ​Basware Oyj
​Operaattorin / välittäjän tunnus: ​BAWCFI22
OVT-tunnus / verkkolaskuosoite: ​003722810709
Y-tunnus
2281070-9

Yhtyneet Medix Laboratoriot
Kivihaantie 7
00310 Helsinki

Asiakaspalvelu
puh. (09) 52 561
faksi (09) 412 7053
arkisin klo 8 -16

Kaikki oikeudet pidätetään, Copyright © Yhtyneet Medix Laboratoriot Oy 2019